سفارش تبلیغ
صبا ویژن

تور ارزان هند ,تور هند لحظه آخری, دهلی , بمبئی

آیا می خواهید در هندوستان یک وعده ی غذایی بخورید و در مورد قیمت های آن چیزی نمی دانید اینجاست که باید بگوییم غذا در دهلی هزینه ی کمی برای شما دارد البته به شرطی که از دکه‌های خیابانی غذا تهیه کنید. تور ارزان هند را با ماتجربه کنید.
مسلم است که اگر بخواهید در رستوران‌های توریستی غذا میل کنید بودجه‌ی شما سریع تر تمام خواهد شد. صبحانه: معمولا هتل‌ها به همراه اجاره‌ی اتاق وعده‌ی صبحانه را هم ارایه می دهند، اما اگر اینگونه نبود می توانید در دکه‌های خیابانی و رستوران های معمولی غذای ارزان میل کنید.
تور ارزان هند را با ماتجربه کنید. یادتان باشد قیمت رستوران های غربی گران‌تر است. (80 تا 150 روپیه)

ناهار: شما می توانید با هر نوع بودجه ای در این شهر غذا میل کنید. اما حقیقت امر این است که رستوران ها هرچقدر بهتر باشند هزینه‌های بالاتری را از شما کسر خواهند کرد. پس اگر محدودیت زیادی در بودجه دارید کمی قانع باشید و در غذافروشی‌های محلی روزگار را سر کنید. (100 تا 250 روپیه)

 

هند

شام: اگر نشستن در رستوران های خوب را برای صرف شام انتخاب کنید، باز هم می توانید وعده‌های غذایی ارزان پیدا کنید، اما نسبت به وعده های دیگر باید کمی بیشتر هزینه کنید. (200 تا 400 روپیه) مک دونالد: در دهلی هزینه‌ی یک وعده غذای مک دونالدی! در بهترین حالت خود معمولا بیش از 95 روپیه نمی‌شود. اگر دوست دارید خودتان آشپزی کنید، بسته به اینکه به کدام سبک از غذای غربی یا آسیایی علاقمند باشید، می‌توانید مواد غذایی مورد نیاز یک هفته‌تان را با پرداخت به ترتیب حدود1622 و1268 روپیه تهیه کنید. به یاد داشته باشید محاسبه قیمت‌ها بر اساس میزان کالری استاندارد و مواد غذایی مورد نیاز یک انسان سالم و بالغ تنظیم شده است که اقلامی چون نان تازه، برنج سفید، تخم مرغ، شیر (سبک غربی)، سینه‌ی مرغ (پوست کنده و بدون استخوان)، پنیر محلی (سبک غربی)، سیب درختی، پرتقال، گوجه فرنگی، سیب زمینی و کاهو می‌شود. مسلم است که اگر مواد بیشتری نیاز دارید، باید هزینه‌ی بیشتری بپردازید.

هند
هزینه‌ی حمل و نقل

چهار انتخاب اصلی برای استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی در دهلی عبارتند از اتوبوس، مترو، تاکسی و تاکسی‌های 3 چرخ. بیش از 2,000 اتوبوس عمومی در این شهر مشغول خدمت رسانی هستند اما متاسفانه اغلب آن ها راحتی و استاندارد اتوبوس های غربی را ندارند. البته تعدادی از آن ها دارای سیستم تهویه مناسب هستند که با رنگ قرمز مشخص شده‌اند.

هند

سیستم متروی این شهر جدیدترین وسیله‌ی نقلیه‌ای است که اضافه شده است و به صورت مکرر اقدام به جابجایی مسافران می کند. در حال حاضر 6 خط مترو در اطراف شهر، تعداد زیادی ایستگاه را پوشش می دهند. با این وجود راحت‌ترین راه برای دسترسی به بیشترین نقاط شهر استفاده از تاکسی است، اگرچه، گرانترین انتخاب هم محسوب می‌شود. هزینه‌های استفاده از انواع وسیله‌ی نقلیه در دهلی به شرح زیر است:

تاکسی از فرودگاه تا مرکز شهر                                    200 تا 300 روپیه

مترو از فرودگاه تا مرکز شهر                                      100 روپیه

هر 3 کیلومتر جابجایی توسط تاکسی در دهلی/دهلی نو           53 تا 80 روپیه

3 کیلومتر جابجایی توسط تاکسی 3 چرخ                          40 تا 60 روپیه

مترو در دهلی                                                          8 تا 30 روپیه

کرایه ماشین و راننده برای 1 روز کامل                           1,500 تا2,000 روپیه

قطار اکسپرس به آگرا                                                263 تا 700 روپیه